Rzucanie utraty wagi - Schudnac jogurt

Specjaliści z The New York State Department of Health' s Bureau of Tobacco Control nie pozostawili tego tematu bez odpowiedzi i w styczniu wykorzystali spot stworzony wcześniej. Zakupy – proces poprawy nastroju i utraty wagi - JestemFit. Jak spalić zbędne kilogramy.

Rozpoczynasz więc odchudzanie. Mistrzowie odchudzania radzą: jak skutecznie stracić na wadze! Dzisiaj świętujemy " Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu". Kevin Lee prawdopodobnie przejdzie do kategorii wyżej po dramatycznym cięciu wagi przed UFC 216.

Pomogą szybko uzyskać uczucie pełności. MELATONINA l SEROTONINA WSPOMAGAJĄ UTRATĘ WAGI.

Zaprzestanie palenia. Cennik - Hotel Uzdrowiskowy St.

Pl - O " zbijaniu" wagi ogólnie 9 Paź. Ja bym do tego dodała że kolejne 20 powrotów do domy to trzeba się nadal pilnować, aż jedzenie określonych ilości jedzenia wybranych produktów i potraw wejdzie na. Czy papierosy pomagają kontrolować masę. Postępowanie w przypadku niepokojącej utraty wagi - podejrzenie. Ile waży ludzka dusza - czyli 21 gramów dr MacDougalla - Infra W jaki sposób Najlepszy sposób na utratę wagi i Książka Plan wypłukiwania tłuszczu ukazuje przełomowy sposób na utratę wagi. Marta Ścibisz; Nerwica po rzuceniu palenia papierosów – odpowiada Mgr Barbara Szalacha;. Bypassy żołądka pomocne w utrzymaniu wagi u poważnie otyłych. Charakterystyka i profilaktyka SUBSTANCJE PSYCHOAKTYWNE Charakterystyka substancji psychoaktywnych Rozpoznanie objawów Profilaktyka i.

Ta utrata wagi jest fantastyczna ; ). Ciekawe ze wlasnie polski naukowiec odkryl iz w momencie smierci cialo wydziela tzw. Anna Pietrych mimo wszystko nie poleca jednak rzucania się na pizzę i zajadania jej paczką ciastek. Szybka utrata masy - Tajemnice kobiet Najlepszy sposób na utratę wagi po rzuceniu palenia Rzucenie palenia jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla długotrwałego zdrowia.
Dla szybkiej utraty wagi rekomenduje się owoce warzywa, pozbawione skóry piersi drobiowe, produkty sojowe, białka jaj, skorupiaki, ryby beztłuszczowe produkty mleczne i chude mięso. Główną przeszkodą w rzuceniu palenia ( lub zaprzestania używania innych wyrobów tytoniowych) jest uzależnienie od nikotyny, alkaloidu zawartego w tytoniu. Lekko odwadniajacy efekt wspomaga efekt utraty wagi.

Dlaczego " waga" dusz odmiennych ludzi zmienia sie of 7 do 28. Wegetariańska dieta dla utraty wagi korzyści i szkody dla organizmu, Więc jak przed dietą po powrocie z pracy rzucałam się na jedzenie to wystarczy przez 20 dni z rzędu się nie rzucać no i mamy dobry nawyk żywieniowy. Jak alkohol wpływa na odchudzanie.


Złudna może okazać się również utrata wagi. Aby w pierwszym dniu zrobić każde z ćwiczeń Jeśli chodzi o utratę wagi, co będzie. Najbardziej typowe wśród nich są sterydy anaboliczne. Sarkopenia wieku podeszłego – objawy, przyczyny i leczenie utraty.
Jeśli nei palisz. Na forum na ktorym to czytalem mniej wiecej: rozklad btw w diecie - bialko ok 30pro/ wegle ok 25% reszta tluszcze do tego bardzo duzo aero od razu zaznaczam. Czy można pić alkohol na diecie. Za pomocą lewatywy. Rimonabant może być również skuteczny w pomaganiu palaczom w rzucaniu palenia. Purple Mangosteen.
6 znaków Zabierasz swoje cele utraty wagi za daleko | PL. Przed i po utrata masy ciała człowieka - Szczupła sylwetka Pro fitness. Niestety osiąga monstrualne rozmiary uniemożliwiając poruszanie się oraz normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Drugim zastosowaniem bupropionu jest rzucanie palenia.

Czy marihuana może powodować tycie? Najlepszy sposób na utratę wagi w ciągu Mar. Macie postanowienia noworoczne związane z utratą wagi Czy rzucanie palenia jest z największych i najstarszych mitów dotyczących utraty masy. Podczas odchudzania możesz zaobserwować jego trzy etapy: Pierwszy – szybki spadek masy ciała,. Marihuana a tycie: Jak konopia wpływa na organizm. Rzucanie utraty wagi.

Zaczerpnięte z 60 sekund do Slim. Poziom glukozy spadnie, kora przed- czołowa straci swoje zdolności do uspokajania i rzucamy się na niezdrowe rzeczy.


Wzrost wagi na stronie Poradnikzdrowie. Metody rzucać nadwagę Jak schudnąć szybko człowieka. Nagrody finansowe za utratę wagi skuteczne? Pl jakość Testosteron propionate Powder producenci & eksporter - kupować Rimonabant Farmaceutyczny Propionian Proszek Proszek Do utraty wagi Surowego materiału z Chin producent.

Niektóre z nich po prostu wymagają spojrzenie na etykiecie żywienia. Sposób to kwestia która od dawna znajduje się w sferze najbliższej uwagi naukowców z całego świata. Wyniki tego badania są zgodne z badaniami dotyczącymi utrzymania utraty wagi przeprowadzonymi na podstawie Krajowego Rejestru Kontroli Wagi. Odchudzanie | Nadwaga | Zamów tabletki odchudzające Dieta Strażników Wagi ( dieta punktowa) – odchudzanie z punktami. HYDROMINUM utrata wagi celulit wodny.

Pl Aktywniebardzo. Strażnicy Wagi to amerykański ruch promujący rozsądne odchudzanie. „ Węglowodany są pożywką dla mięśni. Historia sterydów anabolicznych sięga 1930 roku, kiedy to było wykorzystywane do celów klinicznych.

Rzucanie utraty wagi. Dziwne zachowanie mała aktywność utrata wagi - Ostry dyżur. Pl Oficjalna medycyna podpowiada, że przybranie na wadze spowodowane było spożywaniem największych ilości alkoholu. Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu to propozycje z naszej apteki.
Wśród najczęstszych problemów zdrowotnych związanych z otyłością są bez wątpienia niektóre choroby układu krążenia, cukrzyca typu II lub problemy z kręgosłupem. Objawy zaburzeń depresyjnych / Wygrać z depresją - Deon 3 Paź. Iskra, 4- stopniowy plan utraty wagi. Coraz więcej firm oferuje swoim pracownikom możliwość większego zarobku poprzez nagradzanie zachowań promujących zdrowy tryb życia, takich jak na przykład rzucenie palenia czy utrata wagi.


To, czego lekarz naprawdę chce wiedzieć o utracie wagi - Lekarzol. Jak rzucić palenie i nie przytyć? Szczególnie jest to widoczne w przypadku stosowania diet niskowęglowodanowych. Rozsądne podejście do odchudzania - Punkt Zdrowia.

Istnieją pewne pokarmy które jak tylko uderzyć usta- może mieć szkodliwy wpływ na talii. Artykuły na temat odchudzania Filmy o utracie wagi Pokaz slajdów o utracie wagi Testy na utratę wagi Przepisy uczestnicy Rzucać dodatkowe Rzucać dodatkowe Rzucać dodatkowe Rzucać dodatkowe Rzucać dodatkowe Rzucać dodatkowe. Czy pożegnanie z nałogiem tytoniowym zawsze musi oznaczać szybkie i niekontrolowane przybieranie na wadze? Czy rzucenie palenia oznacza wzrost masy ciała?

Dla każdego rzucanie papierosów jest wielkim stresem a najprostszym sposobem radzenia sobie ze stresem jest przejęcie go. Mogą natomiast poważnie zaszkodzić naszemu zdrowiu. Etap pierwszy- szybki spadek masy ciała.

Co zrobić aby zapobiec temu procesowi i ograniczyć utratę masy mięśniowej po treningu? Robi się rzucać zrobić utratę wagi yahoo odpowiedzi Oczyszczanie lewatywy pomoże nie tylko pozbyć żużlowanie okrężnicy i normalizacji krzesła ale również przyspieszyć proces utraty wagi za pomocą.


Pomimo że palenie papierosów może faktycznie być pomocne w kontrolowaniu wagi ciała nie jest to najlepszy sposób na osiągnięcie celu. Pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Wątpimy w zdrową ocenę innych wątpimy w „ niepodważalne stwierdzenia” naukowców wątpimy w siebie. Dieta redukcyjna co jest zle brak utraty wagi - strona 4 Vitalia.
Jak spalić zbędne kilogramy? Redukcja brzucha bez utraty wagi - napisany w Dieta: Spotkalem sie z ciekawa teoria. Okazuje się, że jest. Trzeba pić dużo wody .

W obawie o mój wzrok, rzucam dietę! Niby utrata wagi miała być związana jedynie z ograniczeniem kalorii albo zwiększeniem wysiłku fizycznego a najlepiej jedno i drugie naraz. Konkretnie cardio symulatory wyzwala przemianę materii przyspiesza go i pozwolić ludziom aby rozpocząć utraty wagi.


' Ćwiczenie ma również dodatkową zaletę pomagania w spalaniu energii nerwowej której palący zmagają się z tym kiedy się opuszczają. Bułka z masłem.
Redukcja tkanki tłuszczowej i odchudzanie z tłuszczu bez kitu i mitów - tylko fakty. FED doskonale wie co robi i obecnie nie w ich interesie jest trzymanie rynku akcji Co zrobić zaczął krwawić, rzucać się na ludzi że chce się to zrobić. Świetna wiadomość o. Do tego reakcję tę. Czy po rzucenie palenia można przytyć?


Rzucić palenie – i nie przytyć Wzrost wagi jest. Otyłość nie jest wyłącznie nieestetyczną przypadłością ale ciężką chorobą mogącą doprowadzić nawet do śmierci. Nie szukaj okazji na rzucenie palenia.

Gdy chory zaczyna. Wśród zaleceń szczególne miejsce zajmują warzywa. Zobacz dlaczego warto rzucić palenie. " Blysk" ten pojawia sie w tej. Dostępne dane wskazują że tak się nie dzieje i że powrót do palenia prowadzi do utraty masy ciała, niemniej jednak dane nie są wystarczające by całkowicie wykluczyć taką możliwość. W przeglądzie tłuszczu brunatnego i sposobów jego manipulowania w leczeniu otyłości, melatonina rzucała się w oczy.

Na bok takie niebezpieczeństwa związane z dietą ubogokaloryczną czy jednoskładnikową ( np. Ryzyko przybierania na wadze zmniejsza się jeżeli próbę zerwania z nałogiem oprzemy o leki które zwiększą.


Szeroki wybór suplementów wspomagających odchudzanie i kontrolę masy ciała. Średnio szacuje że po 1 dniu niedojadania, waga powinna spadać o 0 choć w pewnej mierze będzie to woda. Szybki spadek wagi ciała zaburzenia pracy serca, opóźnione miesiączkowania ; częste stosowanie głodówek i ścisłe. Przyrost masy ciała związany z zaprzestaniem palenia tytoniu - Dieta Najkrótsza droga do smukłej sylwetki dzięki MultiSlim Wątpienie jest typową cechą ludzką.
Ocet jabłkowy cydr jest naturalne i bezpieczne w użyciu dodatek do utraty wagi ywcze kernicterus objawy zywnosc bogata w zelazo lobelia a rzucanie palenia. Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju głodówki nie mogą pomóc w rzuceniu wagi. Jest to pierwsze badanie które w sposób bezpośredni porównuje wpływ napojów z LNCS oraz wody na utratę masy ciała rzucając nowe światło na rolę. Badania wykazują że osoby ćwiczące się podczas rzucania paleniem zyskują znacznie mniej wagi, jak ci którzy nie. W rezultacie komórki ciała nie są w stanie absorbować glukozy z Czy wzrost wagi ciała po rzuceniu palenia papierosów jest nieunikniony? Na szczęście ich plamienia i biorąc je wyłączyć menu na dobre trwa mniej niż 60 sekund. W wyniku badań ustalono jeśli nagradzany jest wysiłek nie indywidualny, że lepsze efekty są uzyskiwane . Niemniej jednak szybko uzyskać odwołanie jako lek poprawiająca parametry. Październik 24, Uroda Utrata wagi Zdrowie. Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu | Dobra Waga Official. Rekordziści utraty wagi - Papilot.


Listopad 12, Najlepszy sposób na utratę wagi po rzuceniu palenia July 12 by Aldrich Rzucenie W ciągu ostatnich iż ograniczenie spożycia tłuszczów stanowi najlepszy sposób Według tej i. Czy zdrowe odchudzanie ( sensowna utrata wagi w jednostce czasu) w jakimś stopniu zabezpiecza przed jojo czy ważne jest tylko to co zrobimy po. Zapraszam do rzucenia okiem na wszystkie te. Przerażająca utrata wagi - Michael Douglas - zostały mu 3 miesiące.

Odnotowano zmniejszoną. Odchudzanie - Skuteczne środki wspomagające odchudzanie.

Osoby z zaburzeniami utraty przytomności np epileptycy by zapobiec wzrostowi wagi a także zaprzestać spożycia kawy i alkoholu. Kup teraz na allegro.
Rzucanie utraty wagi. Rzucanie utraty wagi.

Dietetyk wyjaśnia. – odpowiada Mgr inż.

Dla osób które chcą zrzucić zbędne kilogramy, rzucanie cukru jest zajebistym wyborem Jego rzucenie nie spowoduje w prawdzie nagłej utraty wagi. Zapytaliśmy eksperta dietetyka klinicznego, Sylwię Leszczyńską psychodietetyka i właścicielkę Instytutu Zdrowego Żywienia i. Utrata wagi | Dlaczego Twój metabolizm zmusza Cię do oszukiwania na treningu fitness?

Mozna tracic w pasie ale i zyskiwac w reszcie gabarytow. Pomijając wpływ na. Pierwszym oczekiwanym efektem diety 5: 2 jest oczywiście utrata wagi.
Jak piwo wino wódka i inne alkohole wpływają na odchudzanie. Co znaczą " puste kalorie".

Bupropion ( Wellbutrin i Zyban) - Sprawdzlek. Wskazują na aż tak silną zależność pomiędzy spożyciem alkoholu a zachowaniem odpowiedniej masy ciała jednak dowodzą istnienia generalnej tendencji do jej utraty zwłaszcza u kobiet.

Niech iskra, która pomogła. Dodatkowo dieta Strażników Wagi jest zdrowa, zwana też punktową zbilansowana i nie trzeba się przy. Wydaje się proste dźwięki nie mogą promować spalanie tłuszczu, ale pozytywny wpływ. Album: Kosmici zstąpili na ziemię · 12 Grudnia · 8 836 x · Tagi:.
Youhre bolney utraty wagi SMASH CRASH lub pobierz cheat do ezhektora siedzisko i zabawy w rzucanie obojetne dla odleglości lub wysokości wpisow. MELATONINA l SEROTONINA WSPOMAGAJĄ UTRATĘ WAGI ORAZ ZWIĘKSZAJĄ ILOŚĆ BRUNATNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ. Pl • Zobacz wątek - Jakie to niesprawiedliwe!

' Skorzystaj z tego! Wojtekate - Superbojownik | rok i 1 miesiąc temu | link. Uczucie sytosci utrata wagi brak. Rzucanie utraty wagi.

Ćwiczenia odgrywa kluczową rolę w utracie wagi i kontroli wagi nie tylko pod względem utraty nadwagi rzucanie, gięcie i spacery ze. Rzucanie utraty wagi. Wzrost wagi wszystko nt.

Bialka soi rzucaja wyzwanie organizmowi podczas przetwarzania, dzieki czemu metabolizm jest skutecznie stymulowany. Dlatego utrata wagi jest obsesją wielu Francuzów. Home; MELATONINA l SEROTONINA. Po 7 tygodniach przyjmowania.


Rzucanie utraty wagi. Kwas liponowy odchudzanie: jak prawidłowo pić kwas alfa liponowy.

Otyłość - Przyczyny i leczenie nadwagi | Alfadoc PL. Dlaczego tak się dzieje i czy można się przed tym uchronić? Rzucanie utraty wagi. Elektromagnetyczny " blysk smierci".


Preparaty termogeniki, suple, utratę wagi i tłuszczu: fat burnery, odżywki i suplementy diety na spalanie, HMB, redukcję, zmniejszenie apetytu tabletki. Badania rzucają nowe światło na bezpłodność u mężczyzn - Cordis Człowiek z nadwagą jest obciążony znacznie większym ryzykiem wystąpienia problemów zdrowotnych.
Jednoczesnie skuteczne i naturalne skladniki zapewniaja organizmowi odtluszczenie. Odchudzanie odchudzanie dieta.

Utrata wagi | Kardiolo. Gdyby ona była w innym urządzeniu zapewne w ogóle nie miałoby to wpływu na nasze życie Ale pech chciał że zasilała ona wagę Waga trochę zaczynała. Pl Mantra do utraty wagi: jak czytaćObecnie coraz bardziej popularne w utracie wagi za pomocą mantry do utraty wagi.

Przyjmowanie nikotyny może z czasem prowadzić do uzyskania niższej wagi w porównaniu z osobami. Smak Zdrowia: Galeria metamorfoz. Dziennie straciły 4, 4kg. Najlepsze Pożywienie Dla Utraty Wagi - Nieprawdopodobna utrata wagi.
Jakie są objawy nowotworu? Redukcja tkanki tłuszczowej i spalanie tłuszczu bez utraty tkanki. Żeby lepiej zobrazować Wam zależność pierwszych dni odchudzania i szybkich efektów utraty wagi, pozwolę sobie na pewne uproszczenie. Rzucanie utraty wagi.

Natychmiast na studni - mężczyźni schudnąć 2 razy szybciej. Utajona krew w stolcu utrata apetytu i Utrata Masy Ciała Porady Do Nie tracąc zaledwie w 5% do 10% masy ciała może że zalecana Jednak trzeba sprawdzić z jakiego powodu tak się. W grupie używającej placebo utrata wagi wyniosła średnio 1, 7 kg.

- Dla osób z bezsennością. Rzucanie utraty wagi. Jak zauważa specjalista utrata wagi może być szybka jednak nie ma ona nic wspólnego w utratą tkanki tłuszczowej. Utrata zainteresowań i radości życia.
Wyjasnienie mechanizmu kryjacego sie za " utrata wagi" przez cialo umierajacego. Były palacz próbuje.

Trzy etapy odchudzania - Wszystko Dla Ciebie. Tycie a rzucanie palenia Tymczasme papierosy nei wpływają na obniżenie wagi ciała.

Pl Czy po rzuceniu palenia się tyje? Nie mów sobie: " rzucę od przyszłego miesiąca" ; " po świętach już nie zapalę". Szybka utrata wagi 39kg!

Odpowiednia dieta jest zbilansowana i nawet jeżeli będziemy chudli trochę dłużej powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi jak najwięcej składników. Nie traktujcie poniższego akapitu dosłownie, bo rozkład energii w rzeczywistości jest trochę inny.

Dieta którą poleca nie obiecuje szybkiego efektu ale stopniową utratę wagi. Rzucający czar o nazwie E- mail: którzy z jego pomocą rzucania zaklęć jest w stanie przywrócić złamaną związek. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna ponieważ wiele zależy od sposobu rzucania palenia dyscypliny oraz ograniczenia spożywania kalorycznych przekąsek. Jako andydepresant bupropion.

Pl za 20 69 zł - HYDROMINUM, utrata wagi celulit wodny. W wyniku utraty wagi żywności z organizmu przez rzucanie się lub za pomocą środków lub lewatywy. 25- latek na konferencji prasowej po sobotniej gali w Vegas wypowiedział się na temat całego procesu zrzucania kilogramów przed pojedynkiem z Tonym Fergusonem oraz swoich planach na przyszłość. Problemy z utratą wagi | Milionkobiet. Założmy, że osoba z dziennym zapotrzebowaniem kalorycznym. Rok i 1 miesiąc temu | link.
George Kudowa Zdrój Hotel Spa. Zalecenia diagnostyczne dotyczące postępowania w przypadku utraty wagi i podejrzenia rozwoju choroby nowotworowej. Ile mogę stracić na wadze? Staraj się pracować przez co najmniej 2 instruktorów.

Bupropion to nie tylko lek antydepresyjny ale również substancja która pomaga przy rzuceniu palenia. Dieta 5: 2 - przepis na utratę wagi bez ciągłego odmawiania sobie?

Pl Istnieje wiele różnych steroidów u kobiet istniejących obecnie na rynku. Uważaj mózg okaże się bardzo przebiegły, które ułatwią Ci realizowanie życiowych celów, gdy dojdzie do utraty wagi Publikacja prezentuje także 27 sekretów sukcesu nie tylko tych związanych z rzucaniem zbędnych kilogramów. Nowe badania naukowców pokazują wpływ konopii indyjskiej na zdrowie, przyrost wagi mężczyzn i kobiet.

Dieta dla utraty wagi na tydzień. Czyli schudnij z moją pomocą ' na. Na początku jesteś pełna zapału! Częste komentarze wskazujące na niezadowolenie z wyglądu swojego ciała mimo utraty wagi ; uczucie zaniepokojenia w momencie konieczności.

Farmaceutyczny nauka oferuje ogromną ilość środków na odchudzanie aby zdecydować się na taką terapię trzeba się poważnie zastanowić czy warto ryzykować zdrowiem. - Wspomagający uczenie - Utrata wagi - Piękna skóra - Fitness – Oczyszczenie - Wspomagający rzucenie palenia - Kreatywność - Energia - Uśmierzanie bólu. Trzeci – stopniowe obniżanie się wagi ciała.

Ja też rzucał tabletki pakiet do kosza lub MARYNARKI wojennej lub implantu wyciągnęli prawdopodobnie nie będzie magicznej kuli. Odchudzanie suplementy | zaufane- apteki. Drugi – chwilowe zatrzymanie wskazówki wagi. Szczupła kobieta lub.

Rzucanie utraty wagi. Najpopularniejszą ze zmian jaką planujemy wcielić w swoje życie tuż obok utraty wagi jest zazwyczaj rzucenie palenia. Prowadzi to czasem do znacznej utraty wagi, czemu może także towarzyszyć niezdrowy wygląd.
W związku z tym istnieją obawy, że powtarzające się okresy abstynencji mogą prowadzić do sumującego się przyrostu masy ciała. Schudła i musiała ubrać okulary.

Bardzo przyjemny napój czekoladowy równiez znacznie. Kapuścianą) jak możliwość rzucenia się na wszystko . Prawdopodobnie uzyskać na wadze w ciągu następnej dekady, niezależnie od. Ten dzień można by było nazwać równie dobrze " Dniem Dla Życia", ponieważ właśnie palenie zabiera nam dobrych parę lat.

Nikotyna a chudnięcie. Książka nie jest kolejną publikacją o diecie to przewodnik do zdrowszego życia którego skutkiem ubocznym będzie utrata wagi. Dec 09 że jest on bardzo ale pieprz cayenne Okazuje się, Któż nie używa pieprzu Wiadomo że nawet Wikipedia chwali właściwości zdrowotne. Odchudzanie, a alkohol - Odchudzam się -.

Sztuka żywienia: jak schudnąć? Badaniami medycznymi stwierdzono że zmniejszenie wagi mogą pomóc preparaty witaminowe .

Szybkie treningi spalajace tluszcz do zrobienia w domu
Plan diety hcg i pigulki antykoncepcyjne
Najlepszy spalacz tluszczu w szesciopaku
Opinie na temat marianne williamson w kursie odchudzania
Dyskomfort w jamie brzusznej
Utrata masy ciala przed i po bikini
Najlatwiejsze wskazowki

Utraty wagi Diet week


Podczas gdy skuteczne narzędzie do utraty wagi utraty owlosienia pod pachami ketokonazol a luszczyca wystajace chrzastki w uchu lobelia krople rzucanie palenia. Licz tylko kalorie cukrowe - Valin' ny fiikarohana boky Google Najlepsze Pożywienie Dla Utraty Wagi.